Rozmaite Gackowej przypadki.
Blog > Komentarze do wpisu

Ewcia mnie uszczęśliwia :-)

Rano, my jeszcze  w szlafrokach, a tu pukanie. Listonosz przyszedł z nieoczekiwaną paczką. Ewcia mi coś przysłała. Pan mąż jak zwykle ciekawy stanął nad paczką jak bocian i zerka do wnętrza. A w środku popakowane w motki wełny do haftu ( dziękuję Ewciu!!!) cuda i dziwy:

Anioł z sercem rozejrzał się po kuchni i powiedział, ze siada na kredensie, albo nigdzie. No i siedzi gdzie sobie wybrał. Nikt nie będzie w końcu aniołom rozkazywał, gdzie mają siadać. Siadają gdzie chcą.


Motki i moteczki natychmiast powędrowały do Skrzyni Skarbów. A my z Tomkiem niemal pobiliśmy się o dzwonek z aniołkiem. Ale tylko niemal. Aniołek coś mruknął, ze obdzieli nas oboje swoimi względami.


I hafty cudne dostałam, na szpileczki serduszkowy knot garden. jakby Ewcia wyczuła, ze mi sie na szycie zbiera i szpilki się będą pętać po calym mieszkaniu. Wzór jest piekny. Druga podusia do szpilek z kanwy malowanej własnoręcznie i wyszytej w ogród rózany zostanie zawieszka zapachową, kilka kropli olejku zapachowego podanego strzykawka do srodka (żeby haftu nie poniszczyć) i pachnie jak złoto.


I jak widać świetnie się czuje w towarzystwie igielnika mojej produkcji. Zrobiłam go, bo juz nie sposób było znaleźć igłę odpowiedniego rozmiaru i przeznaczenia w moim pudle. W filcowych karteczkach wszystkie igły siedzą na swoim miejscu. Od cienkich do grubych, od tępych do ostrych.


Ewciu, jesteś kochana! Akurat na walentynki tak mnie obsypałaś darami.

wtorek, 10 lutego 2009, weisefrau

Polecane wpisy

  • Pisanka

    W robieniu pisanek zawsze byłam marna. W dzieciństwie zabierałam się za malowanie jajek mając w głowie pomysł na przecudnej urody malowane pisanki jak z obrazka

  • Łup niespodziewany - Morris

    Niespodziewany bo z lumpeksu, dokąd raz na dwa tygodnie pilnie chodzę wypatrując ciekawych fantów. Tym razem trafiły się zestawy do haftu gobelinowego razem z w

  • Koniec haftów?

    Coraz mniej haftów u mnie, coraz mniej u moich koleżanek. Haftowałam namiętnie latami całymi a teraz zupełnie nie mam natchnienia. Niektóre hafciarskie fora jes

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
aeljot
2009/02/10 14:44:55
Ojej jakie śliczności. Miło dostać takie piekne rzeczy a jeszcze taka niepsodzianka z rana sprawia, że cały dzien jest miły.
-
2009/02/10 18:36:50
cudowności!!!!!
-
2009/04/24 15:51:08
Śliczny igielniczek, też sobie muszę sprawić, bo już nie mogę znaleźć swoich igiełek. Śliczności ten igielnik:) Pozdrawiam