Rozmaite Gackowej przypadki.
Blog > Komentarze do wpisu

Urodziwa i paskudna

Wieści z psiego frontu są znakomite.
Wszyscy w okolicy znają mnie bo różnię się od innych nieustającą obecnością dwóch grzecznych, futrzanych satelitów. Chodzą bez smyczy, pilnują się i są niesłychane grzeczne.Kretka, szlachetnie urodzona, ma figurę, pokrój, grację w ruchach i małe bystre oczy.
Muszka ma tylko wdzięk, wybałuszone oczy i żadna część jej ciała nie pasuje do reszty. Natomiast gdy bliżej przyjrzeć się jej ślepkom, to zawsze widać w nich mnie.Muszka waży około ośmiu kilo. Misia mówi, że to osiem kilo czystej, nieskażonej, rafinowanej miłości. Każdy ma taką miłość, na jaką zasłużył.


poniedziałek, 04 czerwca 2012, weisefrau

Polecane wpisy

  • Władca Muszki

    Cóż za straszni ludzie trzymali kiedyś naszą Muszkę, skoro ona się tak wszystkiego boi? Cóż to za pewna siebie osoba rządziła brutalnie pieskiem, który jest prz

  • Świat pełen Muszek

    Z tła otaczających nas rzeczy mózg woli zauważać przedmioty znane niż nieznane. Co jest nam znane i bliskie, to łatwiej zauważamy wśród innych rzeczy. Kto był w

  • Strachy na lachy

    Zdjęcie nie jest dobrze skadrowane, zostało bowiem zrobione w całkiem ciemnym pokoju, gdzie na chybił trafił skierowałam obiektyw w kierunku psów. Nie mam pojęc

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
spirit_of
2012/06/04 13:33:58
Dopatrzylam ciebie w wiernych slepkach ;)
To musza byc bardzo kochane psy, a ze dobrze ulozone? Zasluga ich ludzi ;)
Mam w sasiedztwie rozpuszczonego jak dziadowski bicz mieszanca labradora, suczke. Porazka na calej linii. Drze ziape na kazdy powiew wiatru, a na spacery ciagne za soba pancie. Ciagnie tak, ze pomimo linki, ostatnio wlazla przed jadace auto. Nic jej sie na szczescie nie stalo... ale jak mozna tak spaskudzic psa. Ma okolo 7 lat.
-
Gość: weisefrau, *.dynamic.chello.pl
2012/06/04 13:41:58
Ano niektórzy ludzie mają talent do paskudzenia. A wystarczy tylko pokazać co wolno, a co nie wolno. Pies ma naturalną potrzebę porządku i zrobi co tylko chcemy. Ale trzeba wiedzieć, czego chcieć!
-
Gość: Zulka, *.ip.netia.com.pl
2012/06/04 14:51:10
Piękna i bestia. Ale obie kochane :)
-
2012/06/04 18:19:59
Ja mam takiego spaskudzonego psa. Nie zauważyłam, ze to pies o dominującej osobowości. Cóż kocham go, jest łagodny tylko niesforny jak diabli. To bokser, a to mówi samo , za siebie. Byliśmy na szkoleniu i dowiedzieliśmy się, że najsłabsze wyniki otrzymuje się z bokserami :)
Twoje dwie psiny sa przepiękne i bardzo kochane. I dodam jeszcze, że są takie psy , ktorych nie trzeba układać. Taki własnie, bez żadnego układania był mój nie zyjący już mieszaniec.
-
lilkakg
2012/06/04 20:37:33
Piękne :-)
-
ewarub
2012/06/04 21:38:11
Piękne te oczy Muszki :-)))

Ja mam 30 kilo miłości, dobrze wychowanej, grzecznej i wpatrzonej w pańcię. Jak piszesz, wychować psa jest łatwo, trzeba przede wszystkim chcieć, a wtedy wszystko jest proste. I wtedy ma się przyjemność z mądrego towarzysza, z którym bywamy wszędzie, gdzie się da. Inna sprawa, że w naszym kraju przeważnie zakazy obowiązują :-(
Pogłaskania za uszami!